Dragi učenici,

ovdje ćete pronaći različite materijale i prijedloge za dodatni rad. Svaki dan će vas čekati novi likovni i kreativni prijedlog, mali eksperiment, kviz i slično. Kao što smo i do sada radili u produženom boravku.

Vaše učiteljice Maja Birovljević i Vlatka Troskot

29.5.Petak

Što najviše volite raditi s mamom, što s tatom? U priloženim dokumentima je listić pa napišite. Možete dodati i što volite raditi sa svojim bratom ili sestrom te bakom i djedom.smiley

28.5.Četvrtak

U priloženim dokumentima je listić. Prisjetite se svojih osjećaja kada ste ljuti i pokušajte popuniti listić.laugh

27.5. Srijeda

Slikanje može biti zabavno i uz pomoć vilica. Pokušajte naslikati pijetla. Upute se nalaze u priloženim dokumentima.

Beautiful kids art project made WITHOUT brushes.

26.5. Utorak

Izrada žabice osjećaja. Upute su u priloženim dokumentima.

25.5. Ponedjeljak

Za danas smo priredile izradu malih knjižica, mogu vam biti korisne. Upute su u priloženim dokumentima. laugh

New 2018! Mini notebook | Kawaii crafts, Cute crafts, Kawaii diy

22.5.Petak

Draga djeco, na livadama su procvjetali makovi u predivnim crvenim bojama. Uzmite tempere i naslikajte polje makova. Sretno!smiley

Poppy Painting - The Poppy Field by Torrie Smiley

21.5. Četvrtak

Dragi naši, danas ćete biti ilustratori slikovnice. U priloženim dokumentima pronađite slikovnicu Stonoga i mrav. Svaku stranicu prvo pročitajte i oslikajte ono što ste pročitali.

20.5. Srijeda

Vrijeme je za priču. Ali, ovaj put vi pišete priču, a mi vam donosimo likove. Budite kreativni i zabavite se pišući priču o tri zanimljiva prijatelja, brata, susjeda...ma, neka budu što god poželite wink. Listić je u priloženim dokumentima.

19.5. Utorak

Dragi naši, danas vas očekuje jedna svima vrlo poznata igra - memory. Ali, ova igra ima i poučnu stranu. Ovaj memory će vas naučiti i podsjetiti što trebate znati o sigurnom surfanju na internetu. Dok se zabavljate, pročitajte što piše na karticama te razmislite i porazgovarajte s roditeljima o pročitanom.

18.5. Ponedjeljak

Danas malo razmislite o svojim prijateljima. Vjerujemo da su vam jako nedostajali...Sjetite se što znači biti dobar prijatelj, koji je zapravo recept za prijateljstvo wink. Na poveznici ćete pronaći listić, ako niste u mogućnosti isprintati ga, radite na papiru ili u bilježnici iz prirode i društva.

Prijateljstvo / Friendship by Jasmina Balog - issuu

15.5. Petak

Dragi učenici, danas vas čeka jedan jako zanimljivi nagradni natječaj pod nazivom Australsko životinjsko carstvo. Već smo sudjelovali prošlih godina u natječajima veleposlanstva Australije i bili ste vrlo uspješni. Pokušajte opet. Upute se nalaze u priloženim dokumentima.

Sretno smiley!

14.5.Četvrtak

Moja najdraža igračka.Svatko od vas ima  ili je imao svoju najdražu igračku. Prisjetite je se. U priloženim dokumentima je listić popunite i nacrtajte svoju najdražu igračku.