preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vijenac

Login
e-Dnevnik za učenike

Tražilica
Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

AUTORSKO PRAVO
Djelatnici

RAVNATELJICA ŠKOLE

Vesna Vrbošić

STRUČNE SURADNICE

Mirna Brčić, pedagoginja 
Nataša Filipović, psihologinja 
Zrinka Radanović, knjižničarka
Ana Amidžić, socijalna pedagoginja

TAJNICA ŠKOLE

Jelena Vuković Gotal (zamjena Lidija Šoša)

RAČUNOVOĐA

Ilona Veber


 

UČITELJICE RAZREDNE NASTAVE

RAZRED

UČITELJICE

1.a Jasminka Nikolandić

2.a

Dubravka Azenić

2.b

Dubravka Čatoš

3.a

Renata Rako

3.b

Željka Klaić

4.a

Dubravka Milisavljević

4.b

Lucija Lovrenčić

PRODUŽENI BORAVAK Maja Birovljević
PRODUŽENI BORAVAK Vlatka Troskot

 

UČITELJI/CE PREDMETNE NASTAVE

RAZRED

RAZREDNIK

5.a Hrvoje Pavić- učitelj Hrvatskoga jezika
5.b Kristina Rajlić - učiteljica Biologije i Kemije

6.a

Maja Kassa - učiteljica Geografije
6.b

Marijana Dropuljić - učiteljica Povijesti

PO 5. - 8.

Franjo Jurković - učitelj Tjelesne i zdravstvene kulture

7.a

Martina Ižaković - učiteljica Likovne kulture

7.b

Ivana Macan - učiteljica Hrvatskoga jezika

8.a

Ivana Sudar- učiteljica Engleskoga jezika

UČITELJI/CE PREDMETNE NASTAVE BEZ RAZREDNIŠTVA

Tanja Paris - učiteljica Matematike i Fizike

Anita Higi - učiteljica Matematike

Mia Mitrović - učiteljica Engleskoga jezika

Jagoda Nikolić – časna sestra, vjeroučiteljica

 Katarina Ivanković Lovrić ( zamjena Marija Božičević) - učiteljica Njemačkoga jezika 

Miodrag Zdravčević – učitelj Tehničke kulture i Informatike

Danijela Papp – vjeroučiteljica

Nives Boras - učiteljica Glazbene kulture

Ljiljana Grgić - učiteljica Matematike i Informatike
 Martina Vukomanović - učiteljica Kemije
Danira Brkić - učiteljica Hrvatskoga jezika

Mendu Imeri - učitelj Albanskog jezika i kulture

Maja Jovanovski - učiteljica Makedonskog jezika i kulture

OSTALI DJELATNICI

Vedran Damjanović- domar

Benjamin Lončar- kuhar

Jasmina Fiolić – spremačica

Anica Zrmanjac – spremačica

Jasminka Makiš - spremačica

Mirjana Elter – spremačica

 

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • Ana Amidžić
  • Dubravka Azenić
  • Maja Birovljević
  • Marija Božičević
  • Mirna Brčić
  • Danira Brkić
  • Dubravka Čatoš
  • Vedran Damjanović
  • Mirjana Elter
  • Nataša Filipović
  • Jasmina Fiolić
  • Ljiljana Grgić
  • Anita Higi
  • Mendu Imeri
  • Katarina Ivanković Lovrić
  • Martina Ižaković
  • Maja Jovanovski
  • Franjo Jurković
  • Maja Kassa
  • Željka Klaić
  • Nika Lakner
  • Benjamin Lončar
  • Lucija Lovrenčić
  • Ivana Macan
  • Jasminka Makiš
  • Dubravka Milisavljević
  • Mia Mitrović
  • Jasminka Nikolandić
  • Jagoda Nikolić
  • Danijela Papp
  • Tanja Paris
  • Hrvoje Pavić
  • Zrinka Radanović
  • Kristina Rajlić
  • Renata Rako
  • Ivana Sudar
  • Lidija Šoša
  • Vlatka Troskot
  • Ilona Veber
  • Vesna Vrbošić
  • Jelena Vuković Gotal
  • Zorana Vuksanović
  • Miodrag Zdravčević
  • Anica Zrmanjac
preskoči na navigaciju