Učenici 3.a razreda s učiteljicom Dubravkom Čatoš te skupina bubnjara s učiteljicom Nives Boras posjetili su Gospodarski centar prigodom Eco City Waste Fest-a u organizaciji UNIKOM-a Osijek. Prisustvovali su otvaranju te sudjelovali u brojnim pripremljenim aktivnostima: upoznali su neke od igrača NK Osijeka, osvojili nagrade u žongliranju, vozili se na karting pisti, spuštali se na napuhancu, spuštali se na zip – linu … Pratili su i naše bubnjare koji su svoju točku imali uz vožnju bemixa. Na poticaj voditelja Maria Petrekovića sudjelovali su i u točki Plesnog studija Shine i naših bubnjara. Umorni, ali puni dojmova vratili smo se u školu.
Dan BezVeze 2026.
Nove tehnologije nam olakšavaju život, ali nas ujedno ubrzavaju i čine anksioznima jer stalne obavijesti prekidaju svakodnevne trenutke. Svrha projekta je osvještavanje zlouporabe tehnologije koja šteti našem miru, učenju i društvenim kontaktima. Projekt uspješno...




