U Gospodaiskom centru u Osijeku 16. travnja svečano je otvoren III. Eco City Waste Fest, manifestacija koja promiče ekologiju i održivo gospodarenje otpadom, u organizaciji Grada Osijek, Osječko-baranjske županije, gradskog poduzeća Unikom i Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost. Na otvorenju festivala sudjelovala je i naša škola. Posebnu pažnju privukla je djembe bubnjarska skupina koja je svojim ritmovima pratila radionicu male škole BMX-a, doprinoseći dinamičnoj i veseloj atmosferi.
U sklopu Eco City Music Talent Showa nastupila je i naša učenica Pavla Vrabec iz 7.a razreda. Predstavila se izvedbom pjesme “ Thank you for the Music” legendarne grupe ABBA te oduševila publiku i tročlani žiri u kojem je bila i poznata pjevačica Mia Dimšić, svojom emotivnom interpretacijom.
Na natjecanju su sudjelovali izvođači iz 18 osnovnih škola, a za odličnu atmosferu među publikom i natjecateljima pobrinuo se voditelj Mario Petreković.
Ponosni smo na naše učenike koji su svojim talentom i energijom predstavili školu na ovom događaju.




