Učenici 3. a razreda boravili su u Odmaralištu Crvenog križa Merkur u Orahovici

Učenici 3. a razreda s učiteljicama Anom Boras i Dubravkom Čatoš boravili su u Odmaralištu Crvenog križa Merkur u Orahovici od 4. svibnja do 8. svibnja 2026. Tu su bili i učenici 3. razreda iz prijateljske škole iz Pečuha i učenici 3. razreda Osnovne škole Đakovački Selci. Međusobno su se družili na plivanju, u šetnjama po Orahovici i u trenutcima slobodnog vremena. Uz sate plivanja održavala se i redovita nastava. Posjetili su orahovačko jezero, obišli Orahovicu i upoznali brojne prirodne i kulturne znamenitosti grada, te upoznali šumu kao životnu zajednicu. Na povratku posjetili su i GEO info centar u Voćinu. U odmaralištu su se učenici odgovorno ponašali prema svojim i tuđim stvarima, pazili na urednost soba, tako da su naše dvije sobe na kraju boravka osvojile drugo i treće mjesto po urednosti. Postignuta je i grupna povezanost razreda.

Pročitajte još

Dan BezVeze 2026.

Dan BezVeze 2026.

Nove tehnologije nam olakšavaju život, ali nas ujedno ubrzavaju i čine anksioznima jer stalne obavijesti prekidaju svakodnevne trenutke. Svrha projekta je osvještavanje zlouporabe tehnologije koja šteti našem miru, učenju i društvenim kontaktima. Projekt uspješno...

Skip to content